Sélectionner une page

Властивості CSS, які є специфічними для різних браузерів. Знайомство з сучасними методами в CSS та цікавими анімаційними змінами елементів. Користування браузерною консоллю та знаходження помилок. Ознайомлення з основними функціями редактора Brackets і створення першої сторінки. Ми детально пропрацюємо всі пункти та розберемо їх важливість. Розберемося з такими поняттями, як алгоритм, цикл і розгалуження.

Можливості, особливості, переваги та недоліки порівняно з іншими мережевими протоколами. Взаємодія між back-end та front-end синдром самозванця частинами веб-застосунків. Робота з даними та станом в front-end застосунках. Розробка на основі фреймворку Angular.

Розробити повноцінний веб-застосунок на основі прототипу з лабораторної роботи №1, використовуючи засоби Vue. На етапі курсу « JavaScript Advanced » ти зможеш реалізувати на своєму сайті все задумане, адже будеш вивчати такий популярний фреймворк Angular. Ти дізнаєшся про те які є фреймворки та як з ними працювати. Навчишся працювати з базами даних та зрозумієш особливості роботи сервера.

Будь-яких професій, які мають на меті змінити професію та швидко почати працювати в ІТ сфері. Ми допомагаємо нашим студентам швидко увійти в професію та почати заробляти. Успішних випускників ми особисто радимо у кращі ІТ-компанії Чернівців. Студенти мають змогу працювати https://wizardsdev.com/ над створенням командних та індивідуальних проектів з реальними замовниками. Коли Ви відвідуєте Веб-сайт, ми визначаємо ім’я домену Вашого провайдера і країну. Front-end – розробником, React те, що тобі потрібно для створення стартапів та проектів зі складною структурою.

  • На майстер-класі ми розберемось на які граблі не варто наступати.
  • Користь проєктам приносить і використання допоміжних бібліотек начебто React Router,date-fns,react-hook-form.
  • Клієнти швидко отримують зворотний зв’язок, з легкістю виконують цільові дії, а значить, лояльність клієнтів зростає, а імідж покращується.
  • У програмі базового навчання за курсом React Native слухач ознайомиться з особливостями фреймворка та його компонентів, навчиться використовувати їх для ефективного вирішення основних завдань.

Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. Матеріали курсу надаються слухачам в необмеженому доступі з можливістю завантаження. Це відеоуроки, домашні завдання з розбором, коди прикладів, корисні матеріали для самостійного вивчення, відібрані нашими викладачами. Практичні і домашні завдання перевіряються і коментуються менторами.

Програма Навчання

Шрифтові іконки, їхнє призначення та застосування. Види позиціонування елементів на сторінці та їх особливості. Правильна побудова HTML сторінки, рівні вкладення. Знайомство з CSS, його синтаксисом та способом оголошення. На фрілансі ти можеш працювати за своїм особистим графіком та брати тільки ті проекти, які цікаві тобі.

Редактор блогу HOSTiQ, в минулому начальниця зміни служби підтримки HOSTiQ.ua. 3 роки робить роботу клієнтів з хостингом трохи легше. Може встановити SSL-сертифікат або спрямувати домен на хостинг з закритими очима.

Основи розробки на REACT

Коли Ви вчитесь самі, ви можете навчитись програмувати, але не завжди такі знання будуть відповідати вимогам ІТ-компаній. Ви навчаєтесь у невеликих групах по 10 чоловік, тому викладач приділяє вам максимум уваги. Спілкуйтеся, задавайте питання ми завжди вас підтримаємо та допоможемо.

На цьому етапі курсу ти ще більше будеш заглиблюватись у веб-розробку та програмування. Дізнаєшся про всі особливості та можливості JavaScript. Навчишся ще більше взаємодіяти з користувачами на твоєму сайті через форми, корзину, карти, коментар та багато іншого. Тут ти зможеш зробити свій сайт більш функціональним та професійним. Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних, а всі заняття проходять з реальним викладачем.

Часті Питання

Принципи функціонування, переваги та недоліки. Механізми додавання та обробки подій в браузері. Елементи об’єктно-орієнтованого програмування в JavaScript. Порівняння з іншими об’єктно-орієнтованими мовами.

Рефакторинг коду, винесення повторюваних компонентів в загальні компоненти. Професіонали які діляться знаннями і своїм досвідом. Подивіться як проходить заняття.

Основи розробки на REACT

Ми допомагаємо нашим студентам влаштуватися на роботу одразу після навчання. В кінці кожного курсу синдром самозванця у вас є можливість зробити дипломний проєкт. Після успішного захисту ви отримаєте червоний диплом.

Передача даних за допомогою об’єктного запису JavaScript. Здійснення пошуку за допомогою регулярних виразів. Що таке наслідування, його використання та приклади.

Структура курсу Front-end-розробка, РСО. Загальні поняття front-end розробки. Місце front-end розробки в веб розробці та розробці сучасних інформаційних проектів. Підходи та популярні технології front-end розробки.

Додаткова Інформація

Дізнаємося, як зробити сайт більш інтерактивним, додавши реакції на певні дії в браузері. Викладання матеріалу на високому рівні, відповідальний, стресостійкий. Ми маємо зв’язок з ІТ-компаніями Чернівців і рекомендуємо їм наших кращих студентів. Також кожен випускник є учасником чату, в якому публікуються актуальні вакансії чернівецьких компаній. Ці Умови обробки персональних даних (надалі – «Умови») визначають правила обробки Ваших персональних даних IT Cluster Academy. Дякуємо, Ваші дані успішно відправлено.

Час занять – будь-який зручний для Вас в проміжку з 9 ранку до 9 вечора, у вихідні Навчальний Центр теж відкритий для відвідувачів. За бажанням в кінці курсу Ви можете отримати сертифікат про проходження. React Native – це популярний фреймворк, який використовується для написання кросплатформних додатків iOS і Android. У програмі базового навчання за курсом React Native слухач ознайомиться з особливостями фреймворка та його компонентів, навчиться використовувати їх для ефективного вирішення основних завдань. На початку семестру викладач аналізує існуючі курси по тематиці дисципліни та пропонує пройти відповідні безкоштовні курси студентам.

При такому підході кожна директорія компонента містить все те, що має відношення до відповідного компоненту. Створення автоматизованих тестів – це дуже важливо. Справа в тому, що в певний момент роботи над React-проєктом для його ручного тестування знадобиться дуже багато часу і ресурсів. Front-end – відносно не складний на перших етапах і перспективний напрям в ІТ сфері. Особливо привабливий він для початківців, які тільки починають знайомитися із веб-розробкою і хочуть далі пов’язати з нею свою кар’єру. Cherkasy IT Cluster разом із місцевими ІТ компаніями розпочинає новий спецпроект #ITCareers, спрямований на наближення ІТ середовища до життя міста.

Основи розробки на REACT

У той же час можна зустріти масу вакансій суміжних або схожих за обов’язками з фронтенд-розробниками. Важливо відзначити, що багато хто все ж плутає вакансію фронтенд-розробника з верстальником Вакансія Front-end (React) Engineer сайту або дизайнером. В деякій мірі, вивчивши ринок праці складається враження, що фронтенд-розробник – це людина-машина, яка надає цілий спектр послуг, такий собі різноробочий в IT просторі.

Безкоштовний Вебінар «як Взятися За Вивчення Linux»

Все дуже сподобалося, в вересні планую продовжити навчання, якщо будуть набиратися групи онлайн. Закінчив курс « Основи програмування », тренер В’ячеслав Полиновский. Довго вирішувалось, не міг вибрати напрямок, сумнівався. Але цей курс все розставив « по поличках », я побачив, що програмування – це зовсім не складно, а навіть дуже цікаво. Ще в процесі навчання вже записався на наступний курс. Окреме дякую тренеру В’ячеславу за цікаву подачу матеріалу і багато практичних завдань, які дозволили наживо побачити результат своїх дій, що дуже мотивувало і допомагало навчання.

Курси Менеджерів По Персоналу

Навчання в Академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування. Тільки проміжні тести для самоперевірки засвоєння предмета.

Навчання у більш інтенсивному ключі не дасть того результату, який орієнтований на подальше працевлаштування і без того в досить короткі терміни. Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання.

За великим рахунком, на ньому можна робити все, крім простих односторінкових веб-сайтів — посадочні сторінки «не можна» тільки тому, що це не має сенсу. Можливо, не найбільш раціональним рішенням буде використання фреймворка для стандартного блогу з простими рішеннями. Ми постійно підкреслюємо важливість здобуття практичного досвіду. Тому з радістю приймаємо мотивованих студентів, які хочуть пройти в нас практику та отримати цінний досвід. В травні 2021 року до нас на практику прийшли 6 студентів Черкаського Національного Університету. Хлопці сформували дві команди та взялись за розробку двох зовсім різних та цікавих ігор.

Надіслати Заявку

Створення живої та динамічної сторінки за допомогою @keyframes анімацій. Якщо ти хочеш працювати та не залежати від компанії тобі на UpWork. Будеш працювати з об’єктами, функціями та дізнаєшся про всі можливості їх взаємодії у JavaScript.